Rychlý kontakt

Obchod Dobroděj

Laubova 6 (VNITROBLOK!!!!)

Praha 3 - Vinohrady

 

OTVÍRACÍ DOBA

pondělí - čtvrtek 10-17

POZOR!!! 

OD 2.12. 2019 BUDE KAMENNÁ

PRODEJNA TRVALE UZAVŘENA

 

Vedoucí prodejny

a dotazy k e-shopu:

Mgr. Eva Vobrová

+420 603 910 496

E-mail: info@dobrodej.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Pojďme se potkat
Napište nám:

Najděte si výrobce

Velkoobchodní spolupráce v oblasti prodeje vlny a příslušenství

Máte zájem s Dobrodějem spolupracovat ve velkém?

Nabízíme vám tuto možnost v oblasti prodeje vlny a všeho, co patří k jejímu zpracování. Jedná se o všechny výrobky z rubriky Filcování (práce s ovčí vlnou). Kontaktujte nás, prosím, telefonicky (+420 603 910 496), nebo e-mailem na eva.vobrova@dobrodej.cz. Pošlete nám své IČO a popis činnosti, odkaz na stránky apod.

Co bude pak?

Pošleme Vám velkoobchodní ceník - a pak už můžete nakupovat. TABULKA JE INTERAKTIVNÍ - VYPLŇTE JI A NA PRVNÍM LISTU SE VÁM OBJEVÍ FINÁLNÍ REKAPITULACE. Objednávku zašlete e-mailem na eva.vobrova@dobrodej.cz. Minimální hodnota velkoobchodní objednávky je 3000 Kč s DPH. Zboží zasíláme s přepravní společností Česká pošta a je třeba jej zaplatit převodem předem nebo na dobírku. Cena poštovného je 119,- Kč (včetně DPH) za každých 10 kg váhy balíku (jedná se zboží v hodnotě cca 10000 Kč včetně DPH - vždy se snažíme do jedné krabice zabalit maximum zboží, abyste neplatili více poštovného, než je třeba a vždy Vás informujeme předem o počtu zásilek, který k Vám putuje). Vlnu prodáváme buď volně na váhu, nebo balenou v plastovém znovuuzavíratelném sáčku. Minimální odběrové množství u volného rouna je 50 gr od jedné barvy. Součástí balené vlny je také její popis a hmotnost. 

Těšíme se na spolupráci!

Novinky e-mail
TOPlist