Rychlý kontakt

Obchod Dobroděj

Laubova 6 (VNITROBLOK!!!!)

Praha 3 - Vinohrady

 

LEDEN- ŘÍJEN 2019:

pondělí - čtvrtek 10-17

 

SOBOTY 10-17: 9.3., 30.3, 4.5.

 

KDYKOLIV JINDY JSME OTEVŘENÍ OSOBNÍ DOMLUVĚ

- PROSÍME NEOSTÝCHEJTE SE NÁS KONTAKTOVAT:o),

RÁDI VÁM VYJDEME VSTŘÍC

 

Vedoucí prodejny

a dotazy k e-shopu:

Mgr. Eva Vobrová

+420 603 910 496

E-mail: info@dobrodej.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Pojďme se potkat
30.3.2019 - 31.3.2019

Víkendový kurz šití velké látkové panenky - batolátka pro pokročilé

Zobraz celý kalendář
Napište nám:

Najděte si výrobce

Pojďme se potkat

2000 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019
leden | únor | březen | duben | květen | červen
červenec | srpen | září | říjen | listopad | prosinec
<< předchozí měsíc březen 2019 následující měsíc >>

Víkendový kurz šití velké látkové panenky - batolátka pro pokročilé

30.3.2019 - 31.3.2019
Místo konání: Ateliér Dobroděj, Laubova 6, 130 00 Praha 3
Organizátor: Tereza Jarošová, www.ekopanenky.cz
Popis akce:

POZOR!!! NA TUTO AKCI SE PŘIHLAŠUJTE PŘÍMO U TEREZY JAROŠOVÉ - BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM RÁDA POSKYTNE NA MAILU info@ekopanenky.cz

30.3.2019, od 9 dokud nepadneme, 31.3. 2019 do 13.00

Místo konání: Ateliér Dobroděj, Laubova 6, Praha 3 - Vinohrady
Organizátor: Tereza Jarošová, www.ekopanenky.cz
 
Cena kurzu je 3490,- Kč.
 
Na místě můžete i přespat ve vlastním spacáku na karimatce - poplatek  (300,-) se platí na místě. Prostor disponuje kuchyňkou i sprchou.

 

Popis akce:

Pojďte se potkat naživo s Terezou Jarošovou, která se tvorbě látkových panenek věnuje už více než 15 let - začínala s panenkami pro svoje děti a dnes vyrábí mj. panenky v životní velikosti, které se používají při fyzioterapii. malou část svých zkušeností vtělila do dvé knihy Jak ušít ekopanenky VÍCE Pokud Vás zajímá cesta Terezy k látkovým panenkám a chcete si prohlédnout více z její tvorby, pak můžete navštívit její stránky www.ekopanenky.cz

Pro nás je velikou ctí a radostí, že se pod jejím profesionálním vedením budete moci panenky naučit v našem dobrodějném ateliéru...

Zde je pozvánka přímo od Terezy: 

"Uvidíme se naživo, užijeme si chvíli vzájemného sdílení a celkového zpomalení při výrobě hračky. Budete se moci ptát hned, jak se objeví něco nejasného, a třeba objevíme i nový převratný postup.

Kurz je jednodenní, takže v neděli už budete doma s rodinou. Kurz vznikl na žádost zákaznic a i jeho obsah je tvořen podle vašich připomínek. Takže pište na info@ekopanenky.cz

Každopádně myslím na vaše pohodlí, protože tento kurz má být relax a ne starost. Zajistím tedy všechen potřebný materiál i zásadní pomůcky. 

Z kurzu si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také spoustu pomůcek a materiálu, abyste mohly pokračovat i doma."

 

 

Maminka Země a kořenové děti, sobota 9.3. 2019, 10.00 - 18.00

9.3.2019
Místo konání: Ateliér Dobroděj, Laubova 6, 130 00 Praha 3
Organizátor: Dobroděj
Popis akce:

Stolek ročních dob je krásným způsobem, jak dětem přiblížit rytmus roku a přírodní cykly. Je to živý organismus, který tvoříte spolu s dětmi doma, ve školce nebo ve škole. Jeho základem jsou přírodní materiály v podobě minerálů, přírodnin nalezených při Vašich procházkách, plodů, ale také symbolických postav. To vše probouzí dětskou fantazii a umožňuje dětem hlouběji pochopit přírodní děje a vytvořit si důvěrný vztah k okolnímu živému a neživému, hmotému i energetickému světu. Stolek ročních dob je typický pro waldorfskou pedagogiku, ale Vy si jej samozřejmě můžete ztvárnit zcela podle svého: doplnit jej kalendářem, díky němuž se děti přirozeně budou potkávat s číslicemi a písmeny v názvech měsíců, dotvořit jej symboly s Vaším osobním či rodinným významem, učit se názvy plodů, minerálů, stromů, keřů, zvířat...

Nedílnou součástí stolku ročních dob jsou figurky vytvořené z ovčího rouna. Po celý rok budete mít možnost se s námi tyto figurky, vycházející z kola roku, jak jej vnímá waldorfská pedagocika, naučit vyrábět. Zároveň si díky nim dokonale osvojíte techniku suchého plstění.

Po Paní Zimě a skřítky hřejícími se v podzemí kolem ohníčku pokračujeme Maminkou Zemí a kořenovými dětmi, malými semínky, která již v podzemí netrpělivě čekají na jarní rašení - celkem 4 -6 postav (Maminka Země ve výšce cca 20 cm a 3-5 kořenových dětiček cca 10 cm - podle toho, jak stihnete) Sněženku a další jarní kytičky si pak můžete vyrobit zvlášť v rámci březnových podvečerních setkání.

Setkání je vhodné pro dospělé a samostatně tvořící děti od dvanácti let.

Lektorka: Klára Řehová

Cena:

1500 Kč na osobu (cena je včetně DPH 21%) - zahrnuje lektorné, veškerý materiál a malé občerstvení (plánována je přestávka na oběd, který ale není v ceně)

Pokud u nás absolvujete druhý kurz z cyklu stolu ročních dob, je cena 1250 Kč.

Vaše místo bude rezervováno po zaplacení ceny kurzu 1500 Kč. V případě neúčasti propadá.

Přihlašujte se, prosím, mailem na info@dobrodej.cz, pošlu Vám údaje k platbě. 

Těšíme se na Vás!!!  

 

 

Novinky e-mail
TOPlist