Rychlý kontakt

Máte dotaz?

Kontaktujte Evu...

+420 603 910 496

info@dobrodej.cz

Osobní vyzvednutí objednávek:

www.dobrodej.cz / InBIO s.r.o.

Hlavní 488

252 45 Březová-Oleško, Březová

Podrobný popis cesty najdete v rubrice Kontakt

Vzhledem k tomu, že se jedná o moji domácí adresu, je vyzvednutí možné i dříve ráno nebo později večer či o víkendech, termín je však třeba domluvit individuálně.

Platební karty zatím nepřijímám. 

 

Obchod Dobroděj

Laubova 6, Praha 3 - Vinohrady

JE TRVALE UZAVŘEN!!!!

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Pojďme se potkat
Napište nám:

Najděte si výrobce
Výstava waldorfských panenek 16. 10. 2021 V Praze
Milí dobrodějní přátelé, "obyčejný" člověk se podívá ven a vidí krásné babí léto. Člověk provozující e-shop s tvořivými materiály a člověk rukama tvořící však vidí počínající říjen, který znamená, že startuje nejrušnější část roku. Prostě: blíží se Vánoce!!! A já vás jdu lákat k nakupování vánočních dárků! Šílené, že? Jenže tyhle dárky jsou specifické, vyráběné rukama, s láskou, pečlivostí a umem a jejich výroba chce čas. Chci vás totiž inspirovat, abyste své ratolístce pořídili látkovou panenku (znám je také pod názvem waldorfské či ekopanenky). A můžete ji sami ušít, nebo se potkat s jejich tvůrkyněmi a domluvit se na místě na zhotovení. Tuto jedinečnou příležitost, proniknout do světa tvůrkyň těchto nádherných bytostí, budete mít v sobotu 16.10. 2021 v Toulcově dvoře v Praze-Hostivaři. Dopoledne si vyhraďte, pokud uvažujete o ušití vlastní panenky (na tuto část je třeba se registrovat ZDE, odpoledne od 15.00 si pak můžete přijít potěšit oko i nakoupit. Já tam budu mít na prodej bytosti vyrobené z ovčí vlny a možná i něco více. Je také možné se domluvit na osobním vyzvednutí objednávek z e-shopu - napište to do poznámky v objednávce při jejím dokončování.
A možná víte, možná ne, že vše pro výrobu panenek nakoupíte na Dobrodějovi ZDE
Naskladnila jsem hromadu barev aksamitů, čistě vlněných filců certifikovaných pro děti do 3 let, v nabídce jsou i ručně předené příze na vlásky, moje vlastnoručně barvené kudrlinky na vlásky, plyše...

 

Novinky e-mail
TOPlist

Tato webová stránka používá cookies