Rychlý kontakt

Máte dotaz?

Kontaktujte Evu...

+420 603 910 496

info@dobrodej.cz

Osobní vyzvednutí objednávek:

www.dobrodej.cz / InBIO s.r.o.

Hlavní 488

252 45 Březová-Oleško, Březová

Podrobný popis cesty najdete v rubrice Kontakt

Vzhledem k tomu, že se jedná o moji domácí adresu, je vyzvednutí možné i dříve ráno nebo později večer či o víkendech, termín je však třeba domluvit individuálně.

Platební karty zatím nepřijímám. 

 

Obchod Dobroděj

Laubova 6, Praha 3 - Vinohrady

JE TRVALE UZAVŘEN!!!!

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Pojďme se potkat
Napište nám:

Najděte si výrobce
Doprava se Zásilkovnou je dočasně zrušena

Vážení zákazníci, v první řadě mi dovolte Vám poděkovat, že jste si i v této komplikované době našli cestu na naše stránky - každá Vaše objednávka pomáhá udržet náš malý rodinný obchod při životě a jsme za ni velice vděční. Ještě raději ale jsem, že stále tvoříte! Kreativní práce rukama je jedním z mých podpůrných prostředků, jak si udržet relativní vnitřní klid.

DOBRODĚJ JAKO TAKOVÝ FUNGUJE BEZ OMEZENÍ!

Od soboty 14.3. jsem však dočasně zrušila možnost osobního odběru na všech výdejjních místech dopravce Zásilkovna - vzhledem k vládnímu nařízení o uzavírání provozoven a proměnlivé situaci, nejsme schopní zaručit, že Vaše výdejní místo bude otevřeno. Navíc doprava až k Vašim dveřím by v tento moment měla být nejbezpečnějším způsobem z hlediska šíření nákazy.

Velice se omlouváme, že některé zmínky o Zásilkovně najdete jak při objednávacím procesu, tak i třeba v obchodních podmínkách - protože věřím, že se jedná o dočasné opatření, neprováděla jsem zatím žadné velké systémové změny. Pokud byste měli v této souvislosti jakékoliv otázky, neváhejte mne, prosím kontaktovat mailem na info@dobrodej.cz, nebo telefonicky na 603 910 496. Děkuji za Vaše pochopení! Držme si pěsti!!!! Vaše Eva

Novinky e-mail
TOPlist