Rychlý kontakt

Máte dotaz?

Kontaktujte Evu...

+420 603 910 496

info@dobrodej.cz

Osobní vyzvednutí objednávek:

www.dobrodej.cz / InBIO s.r.o.

Hlavní 488

252 45 Březová-Oleško, Březová

Podrobný popis cesty najdete v rubrice Kontakt

Vzhledem k tomu, že se jedná o moji domácí adresu, je vyzvednutí možné i dříve ráno nebo později večer či o víkendech, termín je však třeba domluvit individuálně.

Platební karty zatím nepřijímám. 

 

Obchod Dobroděj

Laubova 6, Praha 3 - Vinohrady

JE TRVALE UZAVŘEN!!!!

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Pojďme se potkat
Napište nám:

Najděte si výrobce
Zasílání na Slovensko

Přejete si poslat balíček na Slovensko? Máte několik možností...

Zboží dodáváme prostřednictvím sítě výdejních míst Zásielkovňa a dopravce DPD (vzhledem k vysoké ceně přepravy neumožňujeme u DPD platbu na dobírku - objednávku je tedy třeba zaplatit předem převodem).

 

Bezhotovostní platba předem z vašeho bankovního účtu:

Cena je 89 Kč v síti Zásielkovňa - zde se předpokládá Vaše osobní vyzvednutí ve vybraném výdejním místě. Dále 200 Kč s DPD - zásilka bude doručena na Vámi vybranou adresu

Platbu v korunách můžete ihned převést na účet 2700371258 / 2010, variabilním symbolem je číslo objednávky, které najdete v potvrzovacím e-mailu, do zprávy pro příjemce můžete pro zpřesnění také napsat svoje jméno. 

Pokud si budete přát platit v eurech, pak je třeba objednávku přepočítat: CENU ZBOŽÍ PŘEPOČÍTÁVÁME FIXNÍM KURZEM, KTERÝ JE OD 1.2. 2018 25 KČ ZA 1 EUR (cenu prostě vydělíte 25 a ponecháte bez zaokrouhlení) Zboží pak zaplatíte na náš slovenský účet vedený u FIO banky. Přepočet můžete provést sami, nebo počkat, až Vám zašleme my: bude to v okamžiku, kdy bude Vaše zásilka připravena k odeslání.

Číslo účtu: 2500381160/8330

Majitel účtu: InBIO s.r.o., K Lesíku 759, 250 91 Zeleneč, Česká republika

IBAN: CZ0320100000002500381160

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX 

Variabilním symbolem je číslo Vaší objednávky. 

POZOR!!!! Výše uvedené ceny garantujeme v síti Zásilkovna tehdy, pokud váha nepřesáhne 5 kg, maximání délka strany zásilky 70 cm a součet tří stran max 120 cm, nebo u zásilek do  20 kg a maximálního rozměru délky 240 cm (součet všech tří rozměrů nesmí přesahovat 300 cm) u DPD. V případě překročení váhy nebo udaných rozměrů je poštovné řešeno individuálně v souladu s požadavky přepravce. O změně budete předem informováni.

 

Odběr zboží na dobírku:

Cena je 119 Kč v síti Zásielkovňa - zde se předpokládá vaše osobní vyzvednutí ve vybraném výdejním místě. Cenu platíte v hotovosti až při vyzvednutí zásilky.

POZOR!!!! Výše uvedenou cenu garantujeme v síti Zásielkovńa tehdy, pokud váha nepřesáhne 5 kg, maximání délka strany zásilky 70 cm a součet tří stran max 120 cm. V případě překročení váhy nebo udaných rozměrů je poštovné řešeno individuálně v souladu s požadavky přepravce. O změně budete předem informováni.

 

Novinky e-mail
TOPlist